Hôrecká cesta-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Nedá sa prejsť chodníkom bez pretlkania sa rôznymi kríkmi a vysokou trávou.

06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Uvedená zeleň zasahujúca do chodníka bola upravená a v súčasnosti už nebráni chodcom v prechode po chodníku. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina
Kedy? november 2019

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.