Suvorovova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 27. októbra 2019

Takmer po celej dĺžke cesty na ul. Suvorovova sa nachádza množstvo nerovností a menších výtlkov. V jednej časti v okolí kanála je aj väčší hlboký výtlk. Je vhodné zaradiť do plánu opráv, kým nenastane oveľa horší stav. Avšak aj v tomto prípade sa ukazuje, že v celom meste sú častým problémom okolia kanalizačných vpustov či poklopov. Preto bude asi potrebné prehodnotiť spôsob a formu asfaltovania na týchto miestach.

29. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zaevidovali do poradia a bude postupne riešený v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
27. marec 2020

Roman

Tento jeden najväčší výtlk bol opravený, no už teraz vidieť, že okolie kanála začína mať poškodenia opäť alebo sú tam stále a to na celom úseku ulice od Rondla až po križovatku s ul. Komenského.
27. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania