Kysucká-osvetlenie-nefunkčné osvetlenie v podchode pod železnico

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Tamara 28. októbra 2019

Obidva podchody pod železničným mostom - viaduktom na ulici Kysucká sú pre chodcov a cyklistov vo večerných a nočných hodinách neosvetlené.

08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
15. december 2019

Marcel

Kysucká-osvetlenie-nefunkčné

Nefunkcne osvetlenie uz pekne dlho a nikto to neriesi...
15. december 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme preposlali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
08. január 2020

Matúš 👍

Teraz sa tam svietilo v oboch podchodoch. Slabo, ale predsa. Mohlo by sa to vymeniť za silnejšie svetlo.
08. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve s upozornením na požiadavku na silnejšie osvetlenie.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
10. január 2020

Matúš 👍

V jednom podchode svietia všetky svetlá a v druhom len polovica.
15. január 2020

Matúš 👍

Dnes, 16:40, sa nesvietilo, ale nesvietilo ani pouličné osvetlenie ešte. Predpokladám, že sa svetlá spínajú naraz. Každopádne, v podchode bola tma, tak by sa tam zišlo svietiť aspoň za sera.
12. august 2020

Roman Šimo

Zatiaľ bez vyjadrenia zodpovedných.
14. august 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.