Limbová-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Katarína 08. novembra 2019

Vandali počmárali novú šmykľavku na detskom ihrisku. Rovnakým spôsobom si to odniesol aj drevený prístrešok a smetný kôš na ihrisku.

22. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
16. január 2020

Katarína

Foto z 11.1.2020 - graffiti ešte stále neboli odstránené.
16. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
16. jún 2020

Katarína

Prosím o opätovné preposlanie podnetu samospráve. Grafity boli odstránené len čiastočne, miesto kde zostali je drsné.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.