Mateja Bela-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

obe znacky prikazaneho smeru su uz vyse pol roka spadnute na zemi.. vietor ich tu stale rozfukava, no dobri ludia to vzdy pozberaju a opru o stlpik. prosime o ich znovu upevnenie. Dakujeme

22. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
07. január 2020

Stanislav

problem stale pretrvava
08. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
12. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedené dopravné značky boli opravené. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina
Kedy? február 2020

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania