Na Bráne-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Odlomené dopravné značky.

27. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
23. december 2019

Roman

Vyzerá, že značka bola zatiaľ iba odstránená.
08. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
10. február 2020

Roman

Zákazová značka stále chýba a je možno aj otázne, či má taký význam, aby tam bola a preto sa už možno na pôvodné miesto nevráti. Akosi sa k tomu ale ani nemá kto vyjadriť. Možno je to v správe priľahlej banky.
10. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
12. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedené dopravné značenie nespadá pod správu mesta. Pravdepodobne jeho osadenie realizovala VÚB banka, pričom značka odkazovala na parkovacie miesta vyhradené pre túto inštitúciu. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
12. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme poslali VÚB.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania