Pittsburgská-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
OS MP Žilina 14. novembra 2019

Výtlk na ceste vedľa kanála

18. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zaevidovali do poradia a bude postupne riešený v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
18. november 2019

Jan Rzeszoto Jan

Ako vidieť z obrázka len nedávno tam bol vymeneny asfalt. Aspoň si môžeme spraviť obraz ako sa veci opravujú. Prečo to spraviť raz a dobre? Da sa to aj dvakrát ci dobre to ešte uvidíme. Takýchto prepadajúcich sa kanálov je na sídlisku viac.
10. január 2020

Roman Šimo

Mne sa zdá, že to už bolo opravené. Videl som to však z diaľky. Nedávno tam ešte bola upozorňujúca značka.
11. január 2020

Roman

Doplňujúce foto aktuálneho stavu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania