Dolná-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Žilinský samosprávny kraj

V riešení
meno
Roman 18. novembra 2019

Cesta pod Dubňom od konca zástavby v Budatíne až v podstate po odbočenie na Tepličku n. Váhom, je plná prasklín, nerovností a zatiaľ menších výtlkov. Väčšie boli myslím v uplynulom období "zaplátané". Po ceste prejde v priebehu týždňa nemalé množstvo vozidiel a tak by bolo potrebné tento v podstate akoby horský priechod v nasledujúcich mesiacoch riešiť. Úsek, by mal spravovať ŽSK.

19. november 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Uvedená komunikácia patrí pod správu spoločnosti SC ŽSK, ktorú je potrebné v danej veci kontaktovať.
27. december 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme preposlali zodpovednej inštitúcii.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
05. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
10. február 2020

Odpoveď samosprávy

Oprava t. j. vyspravenie priečnych a pozdĺžnych trhlín bude realizované v rámci bežnej údržby v jarných mesiacoch nakoľko poveternostné podmienky nedovoľujú realizáciu príslušnou technológiou.

Žilinský samosprávny kraj
15. marec 2020

Roman

Na základe môjho zhodnotenia z marca 2020, je cesta čistý "Semeteš". Tu už žiaľ nepomôžu záplaty a to nemusím hodnotiť ako odborník. Cesta je v katastrofálnom stave od Budatína až po Tepličku n. Váhom. Na jednom z miest bližšie k Tepličke dokonca vyzerá byť vozovka mierne zosunutá. Akoby v budúcnosti hrozil zosuv svahu. Prosím preto ŽSK o výraznejšie riešenie tohto stavu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.