Na Závaží-vertikálna značka-zhrdzavené stĺpiky

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman Šimo 24. novembra 2019

Zhrdzavené stĺpiky dopravných značiek v blízkosti Spojenej školy.

06. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
09. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
10. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet evidujeme. Vzhľadom na veľké množstvo podnetov týkajúcich sa opráv dopravného značenia však nie je možné nateraz zabezpečiť opravu všetkých poškodených dopravných značení. Pri ich opravách sa postupuje podľa závažnosti poškodenia, poradia v akom boli podnety nahlásené a v závislosti na finančných prostriedkoch vyčlenených na tento účel. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou MsÚ Žilina
14. apríl 2020

Roman Šimo

Vyriešené, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania