Trnavská-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 24. novembra 2019

Chodník v blízkosti výmeníkovej stanice (Trnavská ul. č. 2, 4, 5, 6, 7) je vhodný na opravu.

25. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zaevidovali do poradia a bude postupne riešený v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
11. január 2020

Roman

V prípade opravy, kde je spoj chodníka ponížený, bude potrebné pravdepodobne postupovať osobitne.
23. júl 2020

Roman Šimo

Bez zmeny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania