Predmestská-chýbajúci a poškodený poklop

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Ten otvorený kanál je fajn na zlomeninu

25. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Zároveň Vás chceme poprosiť o presnejšiu lokalizáciu tohto podnetu, keďže z uvedenej foto ani z popisu podnetu, nie je možné presne určiť, kde sa poškodený kanál nachádza.
Ďakujeme. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
25. november 2019

Michal

Dobrý deň, kanál sa nachádza asi 20m pred križovatkou predmestská/1.maja. Pred zburanou budovou, kde bývali neprisposobivi občania.
11. december 2019

Michal

Dobrý deň, kanál je stále otvorený. Kedy toto mienite opraviť?
04. február 2020

Michal

Je 4.2.2020 a kanál je stále otvoreny. A dokonca sa nachádza na mestskom pozemku. Dokedy to mienite tak nechať?
04. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
06. apríl 2020

Michal

Dobrý deň, je 6.4.2020 a kanál je stále v tom istom stave
06. apríl 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
08. júl 2020

Roman Šimo

Ten čiastočne zasypaný kanál naozaj nie je v tesnej blízkosti chodníka bezpečný a doposiaľ je to neriešené. V tme môže chodec padnúť k zemi a spôsobiť si úraz.
14. august 2020

Roman Šimo

Aktuálny stav.
14. august 2020

Michal

Krásne 🙂
14. august 2020

Roman Šimo

Cesta patrí asi spoločnosti SIRS a zvyšok by malo patriť mestu. Tá šachta je asi ešte práve na mestskom pozemku. Ak je však nefunkčná, mohla by sa zasypať. Patrilo to zjavne k zbúranej budove v správe mesta (foto z roku 2014).
18. august 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania