Sv. Cyrila a Metoda-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
OS MP Žilina 24. novembra 2019

Poškodený odlomený malý odpadkový kôš

24. november 2019

Jan Rzeszoto Jan

Pozrite aký maly základ ma. V okolí je kamera tak môže MP najs vinníka.
06. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor investičný, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
23. december 2019

Jan Rzeszoto Jan

Situácia sa opakuje kos je nedostatočné kortveny. Už vôbec nie je zabezpečený proti vandalizmu.
24. december 2019

Ján Kišša

Sv. Cyrila a Metoda-kôš-poškodený

Dobrý deň, pravdepodobne ide o rovnakých výtržníkov, ktorí úmyselne poškodzovali smetné koše na vynovených autobusových zastávkach. Aj na tejto autobusovej zastávke sa o to pokúsili.
10. január 2020

Michal

29. január 2020

Samuel Haas

stále nič
29. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
18. február 2020

Roman

Aktuálny stav.
Vyzerá, že kôš je opravený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania