Rovniankova-stĺpik-nadbytočný

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 28. novembra 2019

Pozostatok malého oplotenia pri chodníku. Vhodné odstrániť, keďže už neplní svoju funkciu (vnútroblok ul. A. Bernoláka).

05. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Pozostatky zábradlia budú v rámci možností odstránené v spolupráci s aktivačnými pracovníkmi. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
06. december 2019

Roman

I na Rovniankova č. 3 - 5 sú stĺpiky, ktoré už neplnia svoju funkciu. Aspoň tieto ďalšie som si všimol. Môže v tejto časti Hlín toho byť ale samozrejme po rokoch nepovšimnutia aj viac.
14. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
04. júl 2020

Roman Šimo

Pôvodne hlásený stĺpik, sa občas ešte stále "schováva" v tráve.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania