Limbová-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Katarína 12. decembra 2019

Veľký výtlk na chodníku pri prechode pre chodcov ku ZŠ na Limbovej.

03. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
10. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zaevidovali do poradia a bude postupne riešený v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
30. január 2020

Michal

Viete čo to to je bude postupne riešený v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach? Otrepaná odpoveď ktorá nič nerieši. Teda nikdy. Pozrite sa na oznamy pre starostu koľko krát bola použitá táto odpoveď a aká doba uplynula, no a nič sa nevyriešilo. Odpoveď pre odpoveď kopírovaná dookola. Náročná a namáhavo činnosť za dobrý plát. Len tak ďalej vykazujte činnosť.
29. apríl 2020

Matúš 👍

Podľa tohto boli niektoré chodníky na Solinkách opravené. Je medzi nimi aj tento? Domáci to tam lepšie poznajú.
29. apríl 2020

Katarína

Nie, nejedná. Opravený bol v podstate len chodník okolo MŠ Limbová, tento sa nachádza ďalej- pri prechode ku ZŠ Limbová.
16. jún 2020

Katarína

Prosím o opätovné preposlanie podnetu samospráve, chodník je naďalej v dezolátnom stave.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania