Za plavárňou-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman Šimo 17. decembra 2019

Pri tenisovom areáli sa nachádza dopravná značka týkajúca sa obmedzenia rýchlosti a vedľa umiestneného retardéra. Je však zle viditeľná vďaka prerastajúcim ihličnatým stromom. Je vhodné tento problém vyriešiť. Treba ale poznamenať, že celé stromoradie čiastočne obmedzuje aj chodcov, ktorí prechádzajú v nemalom počte popri plote.

01. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
09. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou MsÚ Žilina
08. február 2020

Roman

Strom upravený, ďakujem.
Až ďalšie mesiace ukážu, či ozer bol postačujúci.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania