Národná-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

27. december 2019

Martin

z nejakého dôvodu sa fotky nenahrali...prosím o opätovné nahratie
27. december 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
mne fotografie v podnete ukazuje v poriadku.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
24. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
27. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zaevidovali, pričom oprava lavičky bude zrealizovaná v závislosti od priaznivosti počasia. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
17. február 2020

Martin

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
23. február 2020

Ján Kišša

Národná-Mestský mobiliár-iné

Dobrý deň, plánuje vedenie mesta investovať do opravy a údržby mestského mobiliáru v pešej zóne na Národnej ulici? Väčšia časť mestského mobiliáru, či už o ide lavičky alebo smetné koše, je v znehodnotenom alebo poškodenom stave. Na priložených fotografiách môžete vidieť, o aký druh poškodenia spôsobeného vandalmi ide. Ďakujem.
26. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený mobiliár v centrálnej mestskej časti sa bude čiastočne meniť a renovovať pred letnou turistickou sezónou. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
16. jún 2020

Roman Šimo

Lavičky zatiaľ neopravené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania