Hruštiny-semafor-zle otočený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
OS MP Žilina 05. januára 2020

zle natočená vrchná časť svetelnej signalizácie v smere z Martina

20. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
20. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou MsÚ Žilina
19. február 2020

Roman Šimo

Vie niekto posúdiť? Už mohla zmena nastať.
19. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
17. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: SSC - IVSC ZA
18. apríl 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme poslali SSC.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
20. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Cesta I/18 je síce v majetkovej správe SSC, ale cestná svetelná signalizácia je vo vlastníctve mesta Žilina, ktorá má na ich údržbu zmluvného partnera. Pekný deň.

Ing. Peter Bakaľa
SSC IVSC Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.