Terasy-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

27. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
27. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou MsÚ Žilina
02. február 2020

Janko

Dobry vecer, zlomena a poskodena svietiaca lampa.
04. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, správca verejného osvetlenia v danej lokalite eviduje 2 poškodené svietidlá. Náhradné diely sú už objednané a hneď po dodaní budú svietidlá opravené. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina, Siemens s.r.o.

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
12. august 2020

Roman Šimo

V tomto čase už možno je opravené. Vie niekto potvrdiť?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania