Antona Bernoláka-cesta-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Juliana Pavlíčková 03. februára 2020

Zdravím, na Ul.A.Bernoláka 39, ZA napájali SSE k panelákom elektroskrine a rozkopali cestu pri dome. Už ju neurobili tak ako predtým a odvtedy sa tam pri dlhodobejších dažďoch tvoria také mláky,že do auta(na platenom rezidentskom parkovisku) sa musíme doslova brodiť cez mláku(viď foto) Ešte v r. 1918 som to pripomienkovala na odbor dopravy(p.Rolko), ktorý prisľúbil, že v roku 2019 bude táto chyba naplánovaná a odstránená. Je rok 2020 a nič. Viem,že sa medzitým zloženie zmenilo, ale mesto by malo vyzvať SSE,nech to dá na poriadok,alebo to urobiť v správe mesta. Len prosím,aby to zas netrvalo ďalšie 2 roky. Ďakujem. J.Pavlíčková

18. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
24. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania