Festivalová-nadbytočné stĺpiky a betónové diely

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 17. februára 2020

Na prevažne zelenom priestranstve pri križovatke ciest ul. Tajovského - ul. Festivalová, je ešte z minulosti rozmiestnených niekoľko zhrdzavených stĺpikov z ohradenia i niekoľko betónových pozostatkov vrátane pilierov, pravdepodobne z nejakého oplotenia - brány. Toto všetko, by bolo vhodné odstrániť. Pozemky, ak som dobre pozeral, by mali patriť mestu. Dúfam len, že odstránenie stĺpikov nezapríčiní následné poškodzovanie trávnika autami. Hádam sme natoľko kultúrni, že sa tak nestane.

03. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
04. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
17. február 2021

Roman Šimo

Možno je nádej na efektívnejšie a hlavne cielené využívanie pracovnej sily v celom meste Žilina.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania