Janka Kráľa-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Uzavretý
meno
Ján Kišša 18. februára 2020

Dobrý deň, chodníky v blízkosti daňového úradu a okresného úradu v danej oblasti sú dlhodobo v zanedbanom stave. Plánuje vedenie mesta ich opravu a debariérizácia? Ďakujem.

24. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Nad rekonštrukciou uvedeného chodníka sa v dohľadnej dobe neuvažuje, keďže ide o finančne náročnú investíciu a na tento účel nie sú vyčlenené finančné prostriedky. Podnet sme však zaevidovali a v budúcnosti zvážime jeho realizáciu. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
30. september 2022

Matúš 👍

Bez ďalšieho vyjadrenia.
09. apríl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Nad rekonštrukciou uvedeného chodníka sa v dohľadnej dobe neuvažuje, keďže ide o finančne náročnú investíciu a na tento účel nie sú vyčlenené finančné prostriedky. Mesto Žilina.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania