Predmestská-chýbajúce obrubníky

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Ján Kišša 27. februára 2020

Dobrý deň, pred križovatkou smerom od Predmestskej ulice sú buď chýbajúce alebo poškodené obrubníky. Bolo by vhodné ich vymeniť za nové. Ďakujem.

27. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. V súčasnosti sa nad opravou uvedeného úseky cesty neuvažuje. Podnet sme zaevidovali a jeho realizáciu vykonáme v závislosti na finančných možnostiach samosprávy a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto zabezpečuje opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
28. február 2020

Ján Kišša

Ďakujem za Vašu odpoveď. V tomto prípade sa zrejme neuvažuje ani nad opravou alebo výmenou obrubníkov pri rekonštrukcii chodníkov. Upozorňujem na to, lebo je to už dlhodobo zanedbávaný problém zo strany vedenia mesta a spoločnosti Žilinské komunikácie.
08. júl 2020

Roman Šimo

Momentálne tam prebiehajú výkopové práce. Obrubníkov sa to ale netýka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania