Osiková-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Alexander 03. marca 2020

Značenie vhodné na výmenu

04. marec 2020

Pavol Senko

Ked uz ste sa dali na nahlasovanie znaciek vo velkom na solinkach tak ich aspon oznacte poriadne na mape. Skoto vsetky vase podnety su zle zaznacene na mape. Toto je na krizovatke osikovej a jasenovej.
04. marec 2020

Alexander

Okej ďakujem za opravu budem si na to dávať pozor najbližšie všade mi dalo podla polohy gps :)
18. marec 2020

Alexander

Vymenené ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania