Gaštanová-vertikálna značka-vyblednutá (zákaz zastavenia)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Alexander 03. marca 2020

Vyblednuta dopravná značka trosku nahnuta

04. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zaevidovali do poradia a bude postupne riešený v závislosti na finančných možnostiach samosprávy a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá vykonáva pre mesto opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
30. marec 2020

Alexander

Odstránena kompletne ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania