Martinská-vertikálna značka-vyblednutá (zákaz státia)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Alexander 03. marca 2020

Vyblednuta dopravná značka pred vjazdom do škôlky

04. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zaevidovali do poradia a bude postupne riešený v závislosti na finančných možnostiach samosprávy a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá vykonáva pre mesto opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
05. marec 2020

Jan Rzeszoto Jan

O čo tá plechová búda?
05. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
na plechový sklad je potrebné pridať nový podnet.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
18. marec 2020

Alexander

Značka nová dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania