Minčolská-prepadnutý trávnik

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 05. marca 2020

Výrazne prepadnutá časť zeminy na trávniku pred vchodom ul. Minčolská č. 3.

18. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Zemina je v uvedenej lokalite prepadnutá z dôvodu dier na pozemku od hlodavcov. Počas včerajšieho dňa (17. 3. 2020) bola vykonaná deratizácia na mieste aj v celom okolí - Minčolská 1 - 4. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina
Kedy? marec 2020

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
18. marec 2020

Roman

Ďakujem. Bol by som ale rád, keby sa diera aj zasypala.
26. marec 2020

Roman

Momentálne je stav taký, že v jame sú nahádzané zatiaľ iba kamene.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.