Piešťanská-krík-neostrihaný (Piešťanská 1)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 19. marca 2020

Vhodné upraviť krík pri vchode Piešťanská ul. č. 1. Okrem toho sa tam nachádzajú aj odpadky.

26. marec 2020

Roman

V rámci prác na celom sídlisku Vlčince, bol ostrihaný aj tento krík. Ďakujem hlavne pracovníkom z firmy za vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania