Pietna-čierne skládky (cesta od cintorína na Hradisko)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

dobry den, odpad je pritomny pozdlz celej cesty na hradisko od cintorina. zaslana fotografia je z miesta za zakazom vjazdu.

31. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
prosíme Vás o presnejšie lokalizovanie skládky.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
01. apríl 2020

Milan

dobry den, odpad je pritomny pozdlz celej cesty na hradisko od cintorina. zaslana fotografia je z miesta za zakazom vjazdu. tato cesta vsak nie je zaznamenana sluzbami google (maps/streetview) prikladam dalsie dve fotografie, ktore obsahuju i gps suradnice.
14. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
19. apríl 2020

Róbert Škulec

Pietna-znečisťovanie-pôdy

Nelegálna skládka odpadov.
Chcem poprosiť mesto Žilina o odpratanie odpadu a zároveň označenie uvedeného miesta značkou "Zákaz sypania odpadu". V čase karantény mnoho ľudí vyhľadáva túto oblasť na prechádzky v prírode a táto skládka znepríjemňuje oddych ľudí. Mesto určite má technické možnosti na jej odstránenie. Jedná sa o väčšiu skládku a občan ako jednotlivec nemá možnosť (nákladné auto, bager...) ju sám odstrániť. Ďakujem za kladné vybavenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.