A. Bernoláka-osvetlenie-nedostatočné (podjazdy do vnútroblokov)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 01. apríla 2020

Nedostatočné osvetlenie v podjazdoch medzi jednotlivými blokmi bytových domov "starého" Bulváru.

15. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
07. august 2020

Roman Šimo

Môže to byť zodpovednosť spoločnosti Bytterm, ako správcu domu?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania