Hollého-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Peter Rybár 02. apríla 2020

Toto zostalo po odvezení veľkokapacitného kontajnera. Tý čo to odvážajú by sa mohli pozrieť kolo seba čo po nich zostalo. Nafotené 2.4.2020 o 7:00

02. apríl 2020

Viera Menclová

Hollého-znečisťovanie-ovzdušia

Dobry den.na ulici Holkeho bol zberny kontajner,dnes ho zobrali a uz nedali novy,tento dotycny pan aj napriek upozorneniu,ze kontajner tam uz nie je,vysypal svoj odpad priamo na cestu,s komentarom pani ,ktora ho na to upozornila,jej povedal,ze nech si svoj odpad tam vysype aj ona,na Holleho sa robi skladisko priamo na ulici.
06. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Žiaľ aj takto sa správajú občania k svojmu okoliu a pritom je zberný dvor na konci ulice otvorený. Stojiská po veľkokapacitných kontajneroch sa po odvezení dočisťujú v nasledujúcich dňoch. Požiadavka na dočistenie uvedeného stojiska bola zaslaná zberovej spoločnosti na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
16. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedená lokalita bola po odvoze veľkokapacitného kontajnera dočistená. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina
Kedy? apríl 2020

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania