Ďatlia-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Barbora 11. apríla 2020

V priekope, ktorá sa nachádza za areálom Eko-farmy Vranie vznikla čierna skládka. Aby ste sa ku skládke dostali musíte ísť do areálu farmi alebo z ulice ku Rochovici po pritoku potoka. Táto skládka je v blízkosti potoka, čo môže priamo ohroziť zdravie zvierat a aj ľudí. Pravdepodobne sa tam nachádza aj stará ladnička a mnoho plastového odpadu. Žiadam o prešetrenie jej vzniku a samozrejme jej odstránenie. Ďakujem

23. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.