Andreja Žarnova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Nahromadeny biologicky rozlozitelny odpad. Je tu takych kop viacej. Bohuzial ludia su neporiadny, ale bolo by dobre nechat to odpratat. Dakujeme.

16. apríl 2020

Roman Šimo

Toto je zjavne často spôsobené rukou časti tamojších obyvateľov. Nie je to jediné miesto v meste. Tu na Bôriku je ich tiež samozrejme viac. Aj keď je to bio odpad, nevyzerá to dobre a do budúcna to určite mení prostredie aj z toho v podstate neviditeľného aspektu.
30. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania