Zádubnie-dlhodobo odstavené vozidlá-bez EČV, bez platne TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Zuzana 15. apríla 2020

Pri križovatke ulíc Richtárska a Zádubanská v Zádubní sú dlhodobo odstavené vraky vozidiel bez evidenčných čísiel, ktoré bránia v prejazde cez križovatku

30. apríl 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
30. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Mestská polícia Žilina, Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.