Nešporova-krík-neostrihaný (pri Bille)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Ján Kišša 16. apríla 2020

Dobrý deň, zaujímalo by ma, prečo vedenie mesta Žilina dlhé roky zanedbáva toto územie v blízkosti supermarketu Billa. Kríky neostrihané, dlažba poškodená, chodník zanedbaný a zhrdzavené kovové posedenie, ktoré si možno pamätá ešte časy z bývalého štátneho režimu. Bol by som veľmi rád, keby vedenie mesta viac dbalo na verejné priestranstvá v tomto meste. Ďakujem.

16. apríl 2020

Roman Šimo

Ak mi dobre ukázalo kataster, tak toto miesto by malo patriť ešte práve k supermarketu.
30. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
03. máj 2020

Matúš 👍

Oblasť bude v najbližšom období rozkopaná vrámci stavby: Stavebné úpravy existujúcich rozvodov tepla a zmena média z parného na horúcovodné druhá časť pokračovanie V2 Mesto.
03. júl 2020

Roman Šimo

Obrátil som sa priamo na spoločnosť Billa a tu je aktuálna odpoveď:
Zeleň, ktorá prislúcha k predajni je upravená a bola vykonaná údržba zelene v minulom i v tomto týždni. Zeleň (pri lavičkách) je však vo vlastníctve a správe mesta ako i zeleň za predajňou a aj priestory so všetkými chodníkmi a lavičkami. Zaslali sme podnet na mesto na odstránenie neporiadku v okolí predajne, ktoré spôsobujú svojou prítomnosťou bezdomovci. A problém s neporiadkom a bezdomovcami riešime i formou polície, ktorá máva zvýšený počet hliadok a návštev okolia.
06. júl 2020

Roman Šimo

Aktuálny pohľad.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania