Vendelína Javorku-vertikálna značka-vyblednutá (daj prednosť)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman Šimo 20. apríla 2020

Vyblednutá dopravná značka pred križovatkou s ul. A. Rudnaya pri bytovom dome s obchodmi.

02. máj 2020

Roman Šimo

Značka vymenená, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania