Mariánske námestie-lavička-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Lavičky od exkrementov na Marianskom námestí. Toto je jedna z tých čistejších.
A keď ste sa konecne rozhodli ich po Vianociach premiestniť, tak by to mohlo byt konečne trošku zmysluplnejšie.

05. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania