Košická-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 24. apríla 2020

Poškodená a prepadnutá časť dlažbového chodníka pri zastávke MHD (obchodné centrum).

05. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
26. jún 2020

Roman Šimo

Zatiaľ bez zmeny.
14. august 2020

Roman Šimo

Stále bez opravy.
01. júl 2021

Roman Šimo

Zatiaľ bez opravy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania