Vendelína Javorku-kôš-poškodený (za hotelom Galileo)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Za hotelom Galileo odtrhnutý smetný kôš a pohodlný na zeleni pred základnou školou V.Javorku.

21. máj 2020

Chico

Kôš aj odpadky odstránené,kôš upevnený na svojom mieste. Ďakujem zanápravu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania