Vrania-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Uzavretý

tretiu noc nesvieti pouličné osvetlenie v celej časti Vranie

01. september 2020

Roman Šimo

Nastala nejaká zmena? Neprišla tu totiž ani odpoveď z mesta, prípadne od správcu osvetlenia.
01. september 2020

Matej K

tu ani odpovede nepribúdaju. Ako aj riešenia...
01. september 2020

Roman Šimo

Ak problém pretrváva, možno to skúsiť cez formulár správcu osvetlenia. Z vlastnej skúsenosti však tomu tiež moc neverím. Možno sa šetrí. Niektoré jednoduchšie veci sa ale opraviť hádam dajú. Či tento problém ale spadá do tejto kategórie, neviem.

formulár nahlásenia:
https://www.slm.lighting/hsvo/p.index.jsp
01. september 2020

Matej K

problem bol odstránený do 3och dní, ale nie na podnet tejto App
01. september 2020

Roman Šimo

Ani OpS nie je vždy záchranou v riešení problémov. Hlavne, že svetlo svieti. Podnet sa môže označiť asi ako uzavretý.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.