V. Javorku-vertikálna značka-vyblednutá (hl. cesta) (Javorku 20)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 28. mája 2020

Vyblednutá dopravná značka na ul. V. Javorku č. 20.

12. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania