Dolné Rudiny-reklamný panel-zabraňujúci rozhľadu

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

tato reklama riadne zavadzia keď vychádzam z toho areálu co je na fotke. myslím ze reklama zbytočná, je ich tu plno všade

26. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor stavebný, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania