Námestie Andreja Hlinku-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 16. júna 2020

Rozpadajúce sa podstavce lavičiek na Nám. A. Hlinku. Nemožno čakať na rekonštrukciu námestia, bez ohľadu na to, že tam často sedávajú aj ľudia z nižších sociálnych vrstiev.

07. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
14. august 2020

Roman Šimo

Teraz neviem, či je to už predpríprava na opravu alebo sa to samo tak rozpadáva.
06. september 2020

Roman Šimo

Zatiaľ natreté iba sedacie plochy. Čo je samozrejme pozitívne. Uvidíme, či nezostanú za nedlho funkčné iba drevené hranoly.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania