Cesta k Paľovej búde-poškodený kanalizačný poklop (za Hájovňou)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Upolneny poklop na šachte pri cestnom obratisku, v hornej časti ulice Cesta k Paľovej búde.

07. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
21. júl 2020

Roman Šimo

Šachta je toho času otvorená a o kúsok vyššie sa nachádza pravdepodobne druhá. Je však ťažšie rozpoznateľna (druhé foto).
18. november 2020

Roman Šimo

Výraznejšie práce podľa aktuálneho stavu ešte neprebehli. Dokonca druhá šachta zmizla pod bahnom, keďže tadiaľ v zákrute zachádzajú autá.

Pred niekoľkými rokmi tam takéto šachty neboli. Iba hydranty. Neviem ale, pod koho súčasný problém spadá. Možno SEVAK.
19. február 2021

Roman Šimo

Dnes som dával naspäť ten ľahký poklop. Podľa stôp v snehu prešlo tadiaľ auto a poklop asi odhodilo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania