Borová-stĺp VO zabraňujúci výhľadu v križovatke

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Dobrý deň,
na aktuálne prerábanej križovatke ulíc Centrálna - Borová bol vymenený stĺp VO za stĺp zrejme s troma svetlami. Uvedený stĺp je umiestnený vo výhľade vodiča z ulice Borová tak nešťastne, že z pravej strany (B) nevidí prichádzať vozidlo. Pokiaľ sa chce dať do výhľadu zablokuje smer A. Jedná sa o dosť nebezpečnú situáciu. Ďakujem

07. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania