Nitrianska-chodník-nevyasfaltovaná plocha po odstránení stánku

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 19. júna 2020

Po už dávnejšie odstránenom stánku lotérie pri Trnavskej ulici, zostala nezrovnaná plocha na chodníku. Je potrebné dorovnať, aby to netvorilo zbytočne takúto veľkú bariéru pri chôdzi, aj s kočíkom.

06. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania