Predmestská-chodník-bariérový (pri Spojenej škole)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 30. júna 2020

Aspoň úsek chodníka od križovatky s ul. Na Závaží lemujúc múr Spojenej školy, by bolo vhodné zrekonštruovať. Nachádza sa tam niekoľko nerovností, prasklín a výtlk hlavne pri priechode pre chodcov.

30. jún 2020

Ján Kišša

Takmer všetky pešie komunikácie, ktoré sa nachádzajú v príslušnej časti mesta Žilina, by si zaslúžili rekonštrukciu.
10. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
10. september 2020

Roman Šimo

Dosť, že je chodník v nie dobrom stave, tak je i výrazne zarastený trávou. Veľmi zlý pohľad na to.
10. september 2020

Ján Kišša

V tejto mestskej časti je väčšina chodníkov v zanedbanom stave.
10. september 2020

Roman Šimo

Pravda pravdúca. Po dlhých rokoch objavujeme veľa neriešenych lokalít a zodpovednosť nemôžeme určovať za tento stav iba súčasnému vedeniu mesta. Ak však nastane opäť nečinnosť, zoznam zodpovedných sa predĺži. Či však obyvatelia najviac zanedbaných ulíc tento problém tiež vnímajú.
23. február 2021

Roman Šimo

Bola zverejnená výzva a je možné, že je v tom zahrnutý aj tento chodník.
27. apríl 2021

Roman Šimo

27. apríl 2021

Ján Kišša

Bohvie, či sú pešie komunikácie v tejto časti Žiliny zahrnuté do zoznamu opráv.
27. apríl 2021

Roman Šimo

Necháme sa prekvapiť. Ale obidve strany potrebujú výraznú opravu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania