Mostná-vertikálna značka-ohnutá

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

06. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: SSC
06. júl 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme poslali SSC.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
06. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Predmetná zvislá dopravná značka (pravdepodobne servis) nie je v našej majetkovej správe. Túto problematiku je potrebné vyriešiť s jej vlastníkom. Pekný deň

Peter Bakaľa
SSC - IVSC Žilina
08. február 2021

Roman Šimo

Vie niekto overiť aktuálny stav?
09. február 2021

Matúš 👍

Stále rovnako.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania