Daxnerova-cesta-prepadnutý kanál

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Peter 06. júla 2020

Prepadnuty dlhodobo kanal a nic sa nikdy neriesilo

04. júl 2020

Peter

Je to daxnerova ulica
22. júl 2020

Peter

Preco nerieseny?
22. júl 2020

Roman Šimo

Ak samospráva myslím do 14 dní nereaguje, vtedy neriešené.
23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
29. júl 2020

Peter

20 rokov o tom vedeli a nikdy sa nic nepohlo, len sa odvolavali jeden na druheho
02. september 2020

Peter

Kedy sa bude riesit tento vytlk? Hlavna vec, ze celu ulicu opravili okrem tohto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania