Predmestská-stĺpiky-nadbytočné

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Pozostatok stĺpu alebo stĺpika na chodníku v blízkosti Knižného centra.
Trošku vyššie je ešte aj malá časť
iného stĺpika.

21. júl 2020

Michal

To isté na chodníku od križovatky Veľká Okružná /Predmestská smerom ku auparku. Total rozbite chodníky po oboch stranách a tie poodpilovane značky sú tam už 20 rokov
27. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
14. august 2020

Roman Šimo

Dodatočne aj spomínaná menšia časť ďalšieho stĺpika.
26. máj 2021

Roman Šimo

Bez zmeny.
10. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pozostatky stĺpikov boli medzičasom odstránené. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina
Kedy? jún 2021

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
10. jún 2021

Michal

Pôjdem nafotiť tie na veľkej okružnej. Dcéra si tam skoro zlomila ruku.
10. jún 2021

Roman Šimo

Neviem presne, ktoré pán Michal myslíte, ale minule som hlásil možno práve tie:
https://www.odkazprestarostu.sk/zilina/podnety/99261/velka-okruzna-chodnik-bariera-na-chodniku-pozostatky-znaciek
10. jún 2021

Roman Šimo

Áno, ďakujem. Už len potom chodník opraviť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania