Pod hájom-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Matej Mazúr 15. júla 2020

Po zámene strán chodníka pre cyklistov (pôvodne zo zámkovej dlažby bližšie k vozovke) a chodníka pre chodcov (pôvodne asfaltový povrch) je chodník pre chodcov rozkopaný (a len vysypaný nezhutneným štrkom) v úrovni križovania nového teplovodného vedenia. Chodník pre cyklistov (pôvodný peší chodník) je už zaasfaltovaný. Chodník pre chodcov je veľmi ťažko prejazdný pre detské kočíky, invalidné vozíky ale aj pre chodcov s poruchami pohybového aparátu.

29. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
29. júl 2020

Matej Mazúr

Bol by som rád, ak by mesto Žilina poskytlo aj informáciu kedy bude problém vyriešený.

Ďakujem.
29. júl 2020

Roman Šimo

Možno sa musí aj počkať, aby sa povrch uľahol. U nás v meste totiž nikto nedokáže práce zrealizovať strojovo čím skôr. Len odhadujem, že to tak je.
31. júl 2020

Roman Šimo

Priestor je vo fáze úprav.
20. august 2020

Roman Šimo

Uvedený priestor bol upravený, no medzi chodníkom a cestným obrubníkom, je výrazne vymletý štrk (odhalené obrubníky) a o kúsok vedľa ešte pohodená paleta, ako pravdepodobne pozostatok zo stavby.
21. august 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve s upozornením na komentár a podnet označujeme ako vyriešený.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
23. august 2020

Roman Šimo

Terén dodatočne upravený. Paleta, ak nie je je pohodená na inom mieste, tak bola pravdepodobne odvezená

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania